Etikoterapie

Poznej sám sebe,
kurz prožitkové etikoterapie 1.
Dvoudenní školení ve znamení

Hledání a pojmenovávání souvislostí, které vedou k pochopení naší nespokojenosti (se sebou), našich problémů (našich útrap) a z toho našich nemocí. Základní principy kvalitního života /v pravdě, pokoře, uměřenosti a odpuštění/, žena jako nositelka kvality rodu, vztahy v kontextu s kvalitou života, duchovní dimenze tělesných obtíží a další.....

Můžete se naučit, nebo získat:

Počet osob je vždy limitován, tzn. při naplnění kurzu bude nabídnut nejbližší možný termín. Součástí kurzu jsou i pohybové aktivity. Účast je podmíněna odeslanou přihláškou a zaplacenou úhradou. Zájemci pište na cindler@cmail.cz.
Organizuje a přednáší : Jan a Jana Cindlerovi, Jiří Dubský.

Duchovní hledání je ve skutečnosti hledání lásky k sobě. Duchovnost je hledání sebe sama, hledání smyslu sama sebe. Je třeba zavést na celém světě nový druh výchovy, kde by byl každý člověk zasvěcen do ticha svého srdce a každý by byl připraven na to, aby soucítil se svým tělem.
OSHO

© 2007 - 2022 EtikoterapieCindler.cz
Poslední aktualizace: 25. 5. 2022
Myšlenka pro dnešní den:
Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín.
Buddha