Etikoterapie

Poznej sám sebe,
kurz prožitkové etikoterapie 1.
Dvoudenní školení ve znamení

Hledání a pojmenovávání souvislostí, které vedou k pochopení naší nespokojenosti (se sebou), našich problémů (našich útrap) a z toho našich nemocí. Základní principy kvalitního života /v pravdě, pokoře, uměřenosti a odpuštění/, žena jako nositelka kvality rodu, vztahy v kontextu s kvalitou života, duchovní dimenze tělesných obtíží a další.....

Můžete se naučit, nebo získat:

Počet osob je vždy limitován, tzn. při naplnění kurzu bude nabídnut nejbližší možný termín. Součástí kurzu jsou i pohybové aktivity. Účast je podmíněna odeslanou přihláškou a zaplacenou úhradou. Zájemci pište na cindler@cmail.cz.
Organizuje a přednáší : Jan a Jana Cindlerovi, Jiří Dubský.

Duchovní hledání je ve skutečnosti hledání lásky k sobě. Duchovnost je hledání sebe sama, hledání smyslu sama sebe. Je třeba zavést na celém světě nový druh výchovy, kde by byl každý člověk zasvěcen do ticha svého srdce a každý by byl připraven na to, aby soucítil se svým tělem.
OSHO

© 2007 - 2018 EtikoterapieCindler.cz - optimalizováno pro rozlišení 1280 X 1024
Poslední aktualizace: 20. 3. 2018
Myšlenka pro dnešní den:
Většina dětí vyrůstá ve víceméně normální dospělé, protože to, co rodiče třeba pokazí, může nepozorovaně napravit některý zcela nezkažený spolužák, blízký příbuzný, dobrý učitel anebo v nejhorším chápající lékař. Každé dítě je navíc i samo nadáno řadou zdravých duševních sil, jako např. "cit pro pravdu atd." Ovšem i tak jsou ztráty dost velké.
V. Levi